ERANIA

Wizytacje i przyjęcia

WIZYTACJE I PRZYJĘCIA

Przeprowadzka do nowego miejsca może wydawać się skomplikowana, dlatego osoby zdecydowane na pobyt w naszym ośrodku mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu. Seniorom i ich rodzinom pomagamy zarówno w organizacji transportu (w przypadku pacjentów leżących), przewozu mebli, jak również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przyjazdem.

Rezydencja seniora Erania jest łatwo dostępna dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Mieszkańcy Szczecina, Koszalina, a nawet Słupska i okolic dzięki trasie S6 mogą w łatwy sposób do nas dojechać i odwiedzić swoich bliskich.
Prawo do umieszczenia w domu spokojnej starości przysługuje zwykle osobie wymagającej całodobowej opieki z powodu wieku, niepełnosprawności bądź choroby, nie mogącej samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu. Dom seniora Erania jest przystosowany do przyjęcia również osób samodzielnych, dbających o swoje bezpieczeństwo oraz ceniących wysoki komfort życia.

Wszystkie osoby zaineresowane pobytem w naszym ośrodku opieki proszone są o dostarczenie następujących dokumentów:
– formularz o stanie zdrowia
– lista aktualnie przyjmowanych leków
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– aktualne wyniki badań (nie starsze niż 3 miesiące): morfologia wraz z CRP, kreatyniną i glukozą
– ostatni wypis ze szpitala

Komplet dokumentów stanowi warunek przyjęcia do domu opieki Erania. W razie pytań bądź wątpliwości nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Czas pobytu w domu seniora Erania jest ustalany indywidualnie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Każdy pensjonariusz jest konsultowany przez lekarza internistę. Istnieje także możliwość konsultacji przez doświadczonych rehabilitantów, którzy ustalają indywidualny program zabiegów i niezbędnych masaży.

Do pobrania:
Regulamin rezydencji seniora Erania
Formularz o stanie zdrowia pacjenta